Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Pozu Bartın
Karot Pozu Bartın

Karot Pozu Bartın

Bartın Karot pozu kullanım amacına göre değişiklik göstermektedir. Çünkü delik açılmak istenen betonunu kalınlığı açılacak deliğin ebadı gibi undurlar farklılık gösterdiği için karot pozu Bartın fiyatı ve kullanılan cihazlar farklılık göstermektedir.

Karot Pozu Bartın
Karot Pozu Bartın

Bartın Karot pozu kullanım amacına göre değişiklik göstermektedir. Çünkü delik açılmak istenen betonunu kalınlığı açılacak deliğin ebadı gibi undurlar farklılık gösterdiği için karot pozu Bartın fiyatı ve kullanılan cihazlar farklılık göstermektedir. Özellikle uygulamalardaki ve birim fiyatlardaki farklılıkları ortadan kaldırmak için sektörde ortak bir dil oluşturulmuştur.

Ve oluşturulan bu dil devletin resmi makam ve kurumları tarafından oluşturulmuştur. Ve Bartın karot pozu olarak adlandırılmaktadır. Resmiyette bu poz devletin resmi ve yetkili makamlarınca belirlenmiş, standart ve sistemli kodlamalar, numaralandırmalar ve bunların tanımlamalarına verilen genel ad olarak ifade edilmektedir. Ama pratikte birim fiyat olarak bilinmektedir.

Karot Pozu Uygulamaları

Firmamız bu anlamda hem karot işlemleri için kullandığı ekipmanlar hem de sunduğu birim fiyat anlamında yasaların belirttiği standartlarda hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz kaliteli ve yüksek standartlı hizmetlerle fark yaratmaktayız. Çünkü fiyat anlamında uygun olsa da birçok firma işin kalitesi anlamında yetersiz kalmaktadır. Firmamız bu anlamda yapılara zarar vermenden en iyi karot hizmetlerini sunmaktadır.

Sizler sadece açılacak alanın genişliği ve diğer teknik detayları vermeniz yeterlidir. Firmamız bu anlamda sahip olduğu karot pozu Bartın hizmeti ile ihtiyaçlarınızın tam anlamı ile giderilmesine yönelik faaliyetler yapacaktır.

Profesyonel Karpot Pozu Hizmetleri

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde kaliteli, sağlam ve temiz bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Bunun yanında firmamız için müşteri memnuniyeti de ön planda yer almaktadır. Firmamız sahip olduğu tecrübe ve geniş iş makinesi ve ekipman çeşitliliği ile gerek Bartın karot pozu birim fiyatlarında gerekse hizmetin zamanında teslimatında üstüne düşün tüm sorumlulukları yerine getirmektedir.

Karot Pozu İle Numune Alma İşlemleri

Firmamız sahip olduğu geniş imkânlar dâhilinde sizlerin istekleri ve yasaların sunduğu standartlar içerisinde en iyi birim fiyatı ve en çeşit karot pozu Bartın alma hizmetlerini sunmaktadır. Bu sayede gerek fiziksel alan gerekse alınacak numune ebadı işlemlerinde firmamız ihtiyacınız olan numunelerin yapılara zarar vermende ve yasal olarak belirtilen sınırlar içerisinde istenilen boyutlarda alınmasını sağlamaktadır. Firmamızla iletişime geçtiğiniz gerek birim fiyat gerekse sahip olunan ekipmanlar arasında istenilen bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Linkler