Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karot Ücretleri Batman
Karot Ücretleri Batman

Karot Ücretleri Batman

Karot hizmetleri olan talebin artması ve karot hizmetlerinin kullanıldığı alanları gelişmesine paralel olarak Batman karot ücretleri konusu insanlar tarafından daha ön plana çıkmaktadır. Çünkü en ideal karot ücretlerinin belirlenmesi oldukça önemlidir.

Karot Ücretleri Batman
Karot Ücretleri Batman

Karot hizmetleri olan talebin artması ve karot hizmetlerinin kullanıldığı alanları gelişmesine paralel olarak Batman karot ücretleri konusu insanlar tarafından daha ön plana çıkmaktadır. Çünkü en ideal karot ücretlerinin belirlenmesi oldukça önemlidir. Bu sayede sunulacak hizmetin niteliği ve kalitesi hakkında fikir sahibi olma şansı artmaktadır.

Karot hizmetlerinin yaygınlaşması ve bu hizmeti sunan firmaların sayısını artması karot ücretleri Batman konusunu da etkilemiştir. Rekabetin artması sonucu sunulan hizmetin kalitesi ve çeşitliliği artarken ücretler ise daha uygun seviyelere gelmiş durumdadır. Firmamız bu anlamda en kaliteli ve sorunsuz karot delme hizmetlerini sunulan hizmetin kalitesi ve etkinliği göz önüne alındığında oldukça uygun seviyelere sunmaktadır.

Karot İle Beton Delme Ücretleri

Günümüzde Batman karot ücretleri karot kovan çapına ve kullanılan makinelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Karot kovan çapı arttıkça ücretlerde de artış olmaktadır. Firmamız bu anlamda karot çapına en uygun fiyat listesini sunmaktadır. Genel olarak karot kovan çapları ise şu şekildedir;

 • Karot kovan çapı Q20 – Q30
 • Karot kovan çapı Q40 – Q50
 • Karot kovan çapı Q60 – Q70
 • Karot kovan çapı Q80 – Q90
 • Karot kovan çapı Q100 – Q110
 • Karot kovan çapı Q120 – Q130
 • Karot kovan çapı Q140 – Q150
 • Karot kovan çapı Q160 – Q170
 • Karot kovan çapı Q180 – Q190
 • Karot kovan çapı Q200 – Q250
 • Karot kovan çapı Q300 – Q350

Yukarıdaki kovan çapları karot ücretleri Batman için standart çap oranlarıdır.

Karot Ücretlerine Etki Eden Faktörler

Batman Karot ücretleri çeşitli etkenlerden etkilenmektedir. Yani farklı illerde farklı ücret politikaları görülebilmektedir. Sektördeki canlılık ve durağanlık fiyatları etkilemektedir. Burada unutulmaması gereken nokta ise karot ücretini düşük gösteren firmaların kalite anlamında eksiklikleri olma riski çok fazladır. Aynı zamanda çok yüksek fiyat sunan firmalarında kesinlikle kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunduğunun garantisi bulunmamaktadır.

Karot ücretleri Batman anlamında firmamız hem kaliteyi hem de uygun fiyatı aynı anda sunabilmektedir. Çünkü firmamız için müşteri memnuniyeti en ön plandadır. Ve gerçek memnuniyet kalite ve uygun fiyatı aynı anda sunabilmekten geçmektedir.

 

Linkler