Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
karotağrı
karotağrı

karotağrı

İnşaat alanlarında ya da betonun kullanıldığı her alanda karotağrı beton üzerinde yapılacak olan çalışmaların sorunsuz şekilde yapılmasını sağlayabilir. Karot makinesi ile yapılmakta olan çalışmalar özellikle beton da gerekli işlemlerin profesyonel şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla uygulanmakta

karotağrı
karotağrı

İnşaat alanlarında ya da betonun kullanıldığı her alanda karotağrı beton üzerinde yapılacak olan çalışmaların sorunsuz şekilde yapılmasını sağlayabilir. Karot makinesi ile yapılmakta olan çalışmalar özellikle beton da gerekli işlemlerin profesyonel şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla uygulanmaktadır. Makinenin kullanımı sırasında özellikle dikkatli olunması gerekir.

Farklı amaçlar için kullanılacak olan makine gerekli işlemlerin yapılabilmesi adına farklı aparatları ile kullanılmaktadır. Profesyonel şekilde yapılacak olan karotağrı betona zarar vermeden uygulamaların tamamlanmasını sağlamaktadır. Bu nedenle alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan kişiler tarafından uygulama yapılması önemlidir. Uygulama öncesinde gerekli önlemlerin alınması betonun zararsız şekilde delinmesinin ya da kesilmesini sağlayabilir.

Karot Beton Delme

Karot makinası kullanılarak yapılacak olan işlemler arasında beton üzerinde delme işlemi yer almaktadır. Betonda istediğiniz boyutlarda delikler açmak için kullanacağınız makine ile gerekli çalışmaları sorunsuz şekilde yapmanız mümkündür. Bu nedenle karotağrı konusunda özellikle profesyonel hizmet almak isteyenler bu alanda çalışma yapmakta olan firmalar ile görüşme yaparak en iyi sonuçları elde edebilirler.

Makine kullanımı sırasında oluşabilecek her türlü problem için özellikle makinenin doğru şekilde konumlandırılması gerekir. Bu durumda karotağrı için profesyonel kişilerle çalışma yapılması betona zarar vermeden veya farklı durumların oluşmasına neden olmadan çalışmaların tamamlanmasını sağlayabilir. Firma uzun yıllardır bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile en iyi hizmeti almanız adına aralıksız hizmet sunmaktadır.

Profesyonel Karot İşleri

Profesyonel kadro ile hizmet vermekte olan firma karotağrı konusunda yapmış olduğunuz her talebi kısa süre içerisinde karşılamaktadır. Belirtilen alanlarda yapılacak olan kontrollerin ardından duruma müdahale edilerek gerekli çalışmaların sorunsuz şekilde yapılabilmesi için ilk aşamadan itibaren kontrolü sağlanmaktadır. Yeterli kapasite ile hizmetlerini sürdürmekte olan firma yapmış talepler doğrultusunda hizmet almanızı sağlamaktadır.

Uygun fiyat seçeneği ile karotağrı yaptırmak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler sırasında özellikle belirlenmiş olan fiyatlar konusunda bilgi alabilirler. Delme ya da kesme işlemleri için yapılan kontrollerin ardından belirlenecek fiyat seçeneklerine göre hizmet verilmektedir. Her alanda yapılan çalışmalar sayesinde betonda özellikle belirlenen ölçülere göre işlem yapılması sağlanmaktadır.

 

 

Linkler