Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karotçu Malatya
Karotçu Malatya

Karotçu Malatya

Binaların beton denetlenmelerinde Malatya karotçu aktif bir şekilde görev alır. Günümüzde karot cihazları son derece önemlidir.

Karotçu Malatya
Karotçu Malatya

Binaların beton denetlenmelerinde Malatya karotçu aktif bir şekilde görev alır. Günümüzde karot cihazları son derece önemlidir. Ayrıca bu işin gerçekleştiricileri de aynı şekilde önem arz eder. Bunun nedeni ise artık binaların sağlamlığı konusunda insanların daha deneyimli olmasıdır.

Türkiye’nin deprem kuşağında yer alması nendi ile pek çok deprem badiresi atlatılmıştır. Ne yazık ki depremlerin bazılarında da binaların sağlamsızlığı nedeni ile pek çok sorun ortaya çıkmıştır. İnsanlar da artık binaların denetimini yaparak sağlamlığından emin olmak ister. Bunun için de karotçu Malatya ile birlikte hareket ederler.

Karot Yöntemi Nedir?

Karot cihazları ile yapıdan örnek alma işlemine karot denir. Bu cihazlar ile alınan örnekler silindir şeklindedir. Havuca benzetildiği için de isim olarak karot adı konulmuştur. Karot konusunda deneyimli olan ve cihazları kullanan kişilere ise Malatya karotçu adı verilir. Karotçu seçiminde insanların çok dikkatli olması gerekir. Koparılan parçanın iyi bir şekilde analiz edilmesi, binaya uygulanacak yöntemler açısından da son derece önemlidir. Bu noktada da kişilerin imdadına firmamız yetişir. Çünkü firmamız alanında profesyonel hizmet ile karşınıza çıkar. Karot cihazlara ve işlemlerine firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. En profesyonel işi ortaya çıkarmak için deneyimli çalışanlar ile hizmet sağlarız. Bu sayede de her türlü binanın örnek alınması da kolay bir hale ulaşır. Profesyonel şekilde hizmet veren karotçu Malatya ile de kişilerin istediği şekilde hizmet alması sağlanır.

Karot Yöntemi Uygulanışı

Karot teknolojisi ilk olarak Almanlar tarafından kullanılmıştır. Almanlar binaların sağlıklı bir yer olması için numune almak istemişlerdir. Malatya Karotçu tecrübeli bir şekilde binalardan silindir parçalar elde etmiştir. Bu sayede de alınan numunenin denetimi en doğru şekilde yapılmıştır. Almanlar tarafından piyasaya sürülen bu teknoloji de kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına almayı başarmıştır.

Binalardan hiçbir zarar vermeden numune almak son derece önemlidir. Bunun için de öncelikli olarak binalardan en uygun yöntem ile örnek alınmasını sağlamak gerekir. Hiçbir kayma ya da titreme olmadan uygulanan karot yöntemi sayesinde numune alımı kolay hale gelir. Deneyimli karotçu Malatya sayesinde de güven içerisinde firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

Linkler