Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Karotçular Osmaniye
Karotçular Osmaniye

Karotçular Osmaniye

Beton delme işlemi Osmaniye karotçular tarafından yapılmaktadır. Beton delme işlemi karot makineleri tarafından yapılmaktadır.

Karotçular Osmaniye
Karotçular Osmaniye

Beton delme işlemi Osmaniye karotçular tarafından yapılmaktadır. Beton delme işlemi karot makineleri tarafından yapılmaktadır. Karot makineleri tarihte ilk defa Almanlar tarafından kullanılmıştır.

Makinenin havuca benzemesi ve havucunda İngilizce karot anlamına gelmesi makinenin ismini oluşturmaktadır. Karot makinesiyle delme ve kesme işlemleri alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Karotçular Osmaniye tarafından kullanılan karot makinelerinin uç kısmında bulunan boru şeklindeki elmaslar sayesinde beton kesme makinelerini özel kılmaktadır. Karot makinelerinin uç kısmında bulunan yapının dönme beton kesme işlemini gerçekleştirilmektedir. Makinenin uç kısmından borunun çıkması karot alma işlemini gerçekleştirir.

Karot Makinesinin Sağladığı Avantajlar

Osmaniye Karotçular karot makinesini kullanırken, makinenin aslında pek çok avantaj sağladığını bilmektedirler. Eğilimli yüzeylerin delinmesi aslında çok zor bir işlemdir. Ancak bu karot makineleriyle oldukça kolay bir iş haline gelebilmektedir. Bu işlem 20 mm ile 600 mm çaplarına kadar yapılabilmektedir.

Betonların donduktan sonra şekil değiştirmesi neredeyse imkânsızdır. Ancak yine karot makineleriyle bu basit bir işleme dönüşmektedir. Karot uygulamasıyla yapılan beton kırmı işlemleri son derece pratik ve güvenlidir. Karotçular Osmaniye karot makineleriyle delim işlemi yaparken binalara, yapılara, betona ve çevreye hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Bunun dışında işlem sonrası da yapıda hiçbir bozukluk gözlemlenmez. Karot uygulaması, uygulayan kişinin profesyonelliği sayesinde oldukça estetik bir şekilde gerçekleştirilir. Fiyatlarının uygun olması da sağladığı avantajlardan bir tanesidir.

Karot Makinesinin Kullanıldığı Alanlar

Osmaniye Karotçular tarafından kullanılan karot makineleri çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Yapılan yeni binaların dayanıklılığının test edilebilmesi için karot uygulamasına ihtiyaç vardır. Binada eğer hasarlı bir beton varsa bu karot makinesiyle alınacak numuneyle tespit edilmektedir.

Asansör ve merdiven boşluğu açmak, baca deliği ve doğalgaz için tesisat deliği açmak için yine karot makinesine ihtiyaç vardır. Bunun dışında asfaltın delinmesi için de karot makinesi kullanılmaktadır. Karot makinesinin en çok kullandığı alanlardan biri de, alt kısmına ya da arka tarafında geçilmeyen beton kültelerinin delinmesidir. Bu delme işlemi 6 metreye kadar yapılabilmektedir. Karotçular Osmaniye tarafından kullanılan bu makinelerle çeşitli yerlerdeki betonları, onlara ve çevreye zarar vermeden delebilir, işlerinizi ekonomik ve pratik bir şekilde çözümleyebilirsiniz.

Linkler