Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Kimyasal Dübel Samsun
Kimyasal Dübel Samsun

Kimyasal Dübel Samsun

Güçlü yapıştırıcı olarak ifade edilen Samsun kimyasal dübel pek çok alanda kullanılır. Profesyonel anlamda yapıştırıcı ve doldurucu isteyenlerin imdadına yetişir.

Kimyasal Dübel Samsun
Kimyasal Dübel Samsun

Güçlü yapıştırıcı olarak ifade edilen Samsun kimyasal dübel pek çok alanda kullanılır. Profesyonel anlamda yapıştırıcı ve doldurucu isteyenlerin imdadına yetişir. Üstelik hem iş yerlerinde hem de evlerde kullanımı uygundur. Ağır eşyaların sabitlenmesi her zaman için son derece zor bir konudur. Özellikle de metal eşyaların sabitlenmesi ya da doldurulması sırasında insanlar en kaliteli ve dayanıklı seçeneklere ihtiyaç duyar. Bu durumda kullanılacak en doğru ürün ise kimyasal dübel olarak kişilerin karşısına çıkar.

Birbirinden farklı model ve çeşitteki kimyasal dübel seçeneklerine firmamızdan ulaşabilirsiniz. Firmamız sizi kimyasal dübel Samsun ile buluşturur. Bu durum nedeni ile de alacağınız hizmetlerde kaliteli ürün ve kullanıma sahip olabilirsiniz. Çünkü sadece firmamız aracılığı ile kimyasal dübele ulaşmazsınız. Ayrıca kimyasal dübel kullanımı gerçekleştiren çalışanlara da ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken firmamızdan hizmet talep etmektir. Daha sonra ihtiyacınız olan hizmet deneyimli çalışanlarımız aracılığı ile kısa sürede ortadan kalkar.

Kimyasal Dübel Kullanım Alanları

Ev ya da iş hayatında insanlar sık bir şekilde kimyasal dübele ihtiyaç duyar. Özellikle de elektrik direklerinin sabitlenme işlemlerinde Samsun kimyasal dübel yaygın bir şekilde kullanılır. Elektrik direklerinin sabitlenmesi dışında dışarıdaki reklam ilanları ya da bilbordlar için de kimyasal dübel devreye girer.

Kimyasal dübel sadece dışarıdaki alanlar için kullanılan bir ürün değildir. Aynı zamanda da evde de yaygın bir şekilde kullanılır. Özellikle de plazmaların duvara yapıştırılması sırasında kimyasal dübel Samsun devreye girer. Duvara monte edilen ağır kitaplıklarda da kimyasal dübelden yararlanmak olanaklıdır. İçerisinde bulunan iki farklı kimyasalın birleştirilmesi sayesinde son derece dayanıklı bir ürün ortaya çıkmıştır. Tüm ağır eşyaların sabitlenmesi Samsun kimyasal dübel farkı ile ortaya çıkar. Duvarınıza yerleştireceğiniz kitaplığın montajı sırasında duvara açacağınız deliğe kimyasal dübeli sıkın. Daha sonra içerisine vida yerleştirerek monte işlemini tamamlayın. Bu sayede istediğiniz şekilde dayanıklı ev aletlerine ulaşabilirsiniz.

Kimyasal dübel kullanırken mutlaka bir takım önlemler almak gerekir. Tahriş edici bir ürün olduğu için öncelikli olarak kimyasal dübel Samsun kullanmadan önce koruyucu kıyafetler ve koruyucu eldivenler kullanmak gerekir.

Linkler