Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Kolon Kesme Bolu
Kolon Kesme Bolu

Kolon Kesme Bolu

Firmamız tarafından uygulanmakta olan Bolu kolon kesim hizmeti tamamen uzman kişiler tarafından geliştirmekte olduğunu son model makineler yardımıyla yapılmaktadır. Bunun yanında yapmakta olduğumuz hiçbir işlem olumsuz bir durum yaratmamakta olup tamamen güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Kolon Kesme Bolu
Kolon Kesme Bolu

Firmamız tarafından uygulanmakta olan Bolu kolon kesim hizmeti tamamen uzman kişiler tarafından geliştirmekte olduğunu son model makineler yardımıyla yapılmaktadır. Bunun yanında yapmakta olduğumuz hiçbir işlem olumsuz bir durum yaratmamakta olup tamamen güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Kolon kesme Bolu işleminde gerçekleşmekte olan hidrolik beton kesme makinaları ile yapılır hidrolik kesme makinaları bulunmakta olan sistem sayesinde ile kullanılmadan uzaktan bir şekilde donatılı ya da donatısız bölümlere göre hasarsız ve hatasız bir raylı sistem oluşturulur. Bu sistemle bulunmakta olanlardan dolayı dikey ya da düşer derecelerle kesme işlemleri gerçekleştirilir kesme makinesinde bulunmakta olarak sayesinde testlerin hareketi oldukça yüksek bir sistemde olup tamamen avantajlı bir her getirmektedir.

Kolon Kesme Nasıl Gerçekleşir

Hidrolik makinalarında bulunan parantezli çarpma işi oldukça yüksek olmakta olup elmaslı bir sisteme benzemektedir. Bolu Kolon kesme hizmetini sayesinde size birçok hizmet sunmakta olup hidrolik beton kesme makinaları ile de oldukça kaliteli hizmet anlayışı gerçekleştirmekteyiz bunun yanında oluşturduğu sistem tamamen güvenilir bir sitemi olmanın yanı sıra sizlere hiç sorunsuz bir kesim işlemi gerçekleştirmektedir.

Sizlere uzman bir şekilde oluşturmakta olduğumuz kolon kesme Bolu hizmetlerinde güvenlik oldukça önemli bir kontrol olarak benimsemektedir. Bunun yanında sizlere özel bir şekilde hazırlamakta olduğumuz çözüm oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Kolon kesme işlemlerinde kullanım daha güçlü olarak düşünmesi ve kolonların oldukça sağlam olması da oldukça önem arz eder. Bunu yanına kolonlarda gereken kontrol oldukça yüksektir

Sizler için özenle bir şekilde hazırlamakta olduğumuz Bolu kolon kesme hizmetiniz tamamen firmamız tarafından uzman bir şekilde gerçekleştirilir. Ekibimizde aranmakta olan o zaman ekipmanlarımız ve uzman ekip arkadaşlarımızla sizler için en ince ve özenli bir şekilde gerçek anlamları çalışabilmektedir. Bunun yanında yer almakta olan firmamız tarafından üretilmekte ölçüm hizmetlerimiz sadece kurban kesimi olarak değil birçok anlamda gerçekten uzman bir şekilde planlı olarak hazırlanmaktadır. Bunun yanında gerçekleşen bu hizmetler oldukça planım şekilde gerçekleştirmektedir.

Profesyonel kadromuz tarafından sizlere uzun süre kolon kesme Bolu hizmet anlayışı içinde oluşturulmakta olan firmamız tamamen sizlere ve müşterilerimize önem verilerek kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet anlayışının oluşturmaktadır.

Linkler