Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Kontrollü Bina Yıkımı Karabük
Kontrollü Bina Yıkımı Karabük

Kontrollü Bina Yıkımı Karabük

Sizler için özenli bir şekilde gerçekleştirmek de olduğunuz bütün bu Karabük kontrolü bina yıkımı sayesinde yerleşim merkezlerinde bulunmakta olan sorunlar tamamen özenli bir şekilde gerçekleştirilip yıkanmaktadır. Bunun yanında yıkılmakta olan inşaatlar yeniden inşa yapılacak uygun bir alana yapıl

Kontrollü Bina Yıkımı Karabük
Kontrollü Bina Yıkımı Karabük

Sizler için özenli bir şekilde gerçekleştirmek de olduğunuz bütün bu Karabük kontrolü bina yıkımı sayesinde yerleşim merkezlerinde bulunmakta olan sorunlar tamamen özenli bir şekilde gerçekleştirilip yıkanmaktadır. Bunun yanında yıkılmakta olan inşaatlar yeniden inşa yapılacak uygun bir alana yapılmakta.

Kentsel dönüşüm projeleri ile oldukça sık kullanılmakta olan bu yöntem sağlıksız binaların ortadan kaldırılması amacıyla oldukça tercih edilmektedir. Bunun yanında bu hizmetle verilmekte olan o yüzden oldukça önemlidir. Çünkü bu konu oldukça riskli ve hassas bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkemizde gerçekleşmekte olan deprem olanakları ve diğer birçok olumsuzluktan dolayı sağlam olmayan binaların yıkımı gerçekleşmek zorundadır. Bundan dolayı ülkemizde Maalesef çok olumsuzluklar yaşanmaktadır. O yüzden kontrolü bina yıkımı Karabük son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiştir

Gerçekleştirmekte olduğumuz bina yıkma hizmetlerine tamamen standartlar yerine yüksek standartlı binalara yapılması amacıyla bu işlemler gerçekleşiyor. Bunu yanına hidrolik beton kesme özellikleri ile ve gelişmiş makine destekleri ile bu yıkım işlemleri oluşturulur. Bu hizmet sisteminde kullanılmakta olan bina yıkama ustası mutlaka alınması gereken 1 önemli konu olmaktadır. Gerekli izinler alınmadığı sürece bu durumdan oldukça önemli olup riske ifade etmektedir. Bu da sizin hayatınız açısından oldukça önemlidir.

Karabük Kontrollü bina yıkımı günümüzde oldukça iyi bir şekilde hizmet vermekte olduğumuz bir hizmet olarak karşınıza çıkıyor verdiğimiz bu hizmetlerde yapılan risk sigortası yapılmaktadır. Bunun yanı sıra kontrollü bina yıkımları mutlaka bir plan dahilinde yapılıyor. Bunun yanında sizler için özenle bir şekilde yapmakta olduğumuz tedbirler ve güvenlikler ele alınarak kontrol bina yıkılmaları gerçekleştirilmektedir.

Bunun yanında yapılmakta olan elektrik ve diğer olasılıklar da şebeke hasar görebilmekte olup gerekli güvenlik önlemlerini mutlaka alınması gereklidir. Son olarak karşımıza çıkmakta olan verdiğimiz kontrollü bina yıkımı Karabük hizmetinde ortaya çıkan zararları ve hasarlara meydana gelmemesi için mutlaka birtakım şeyleri gerçekleştirilmesi gereklidir. Bunun yanında gerçekleştirilmekte olan tadilat deprem gibi birçok olumsuzluğu ortadan kaldırılmak için bu kontrolü yıkım hizmetleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.  Biz de size bu hizmeti sunan bir şekilde kontrolü bina yıkımı konusunda vermekteyiz verdiğimiz tüm yıkım hizmetlerinde istediğiniz fiyat ve diğer aklınıza takılan soruları bize ulaşarak çok kolay bir şekilde cevap bulabilirsiniz.

 

Linkler