Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Lazerli Beton Kesme
Lazerli Beton Kesme

Lazerli Beton Kesme

JETKAROT Lazerli Beton Kesme  ilinde hizmet vermektedir.

Lazerli Beton Kesme

Üretimine Çin’de başlanan Lazerli Beton Kesme makinesi iki yıl içerisinde ülkemizde kullanılmaya başlanacaktır. Lazerli Beton Kesme makinalarıyla inşaat sektöründe yeni bir dönem başlayacaktır. Lazerli Beton Kesme makinası ile inşaat sektöründe hem zamandan hem de enerjiden kazanımlar elde edilecektir. İnşaat sektörünün teknolojik gelişmeler ışığında daha da kolaylaşmasını sağlayacak makine firmamız tarafından en kısa zamanda ülkemize getirilecektir. Ülkemizde hızla gelişmekte olan inşaat sektörünün insani güçten teknolojik güce geçişi aşamasında firmamızın getireceği Lazerli Beton Kesme makinesi ile bu geçişin bir basamağı daha aşılmış olacak.
Lazerli Beton Kesme makinesinin işlevinin tam anlamıyla anlaşılması sonucunda her inşaat firmasının kullanacağını söylemek mümkündür. 21.yyın teknolojik gelişmelerine inşaat sektörünün kayıtsız kalamayacağı ortada iken firmamız da bu gerçeği görmekte ve bunu yönelik hamlelerle hem ülke ekonomisine hem ülke teknolojisine inşaat sektöründe çağın takipçisi olmaktadır. 
Ülkemizin içine girdiği kentsel dönüşüm projesi ile ülkenin dört bir yanında çalışmalar başlatılmaktadır. Bu projenin yıkım çalışmalarında yaşanan kesme sorunlarının büyüklüğü ortadadır. Lazerli kesim makinesi ile hem bu sorunlar çözülebilecek hem de bu çalışmaların hızlanması gerçekleşebilecektir. Yıkım çalışmalarında veya tadilat çalışmalarında bazen sadece bir bölümün veya parçanın yıkılması gerekebilmektedir. Şu an ki malzemelerle bu pek mümkün olamamaktadır ve çok zor olmaktadır. Ama istenilen estetikte veya yeterlilikte olmadığı aşikardır. Lazerli beton kesim makinesi ile bu tür zorluklarda tarihe karışacaktır. 
Lazerli beton kesim makinesi kentsel dönüşüm gibi büyük bir projede ana malzeme olacağı gibi daha küçük çalışmaların da ana emanteri olacaktır. Büyük küçük bir çok firmanın mekanik yetersizliğine cevap olacak makine firmamızın en büyük hedeflerinden biridir. İnsan bedeninin yıpranma noktasına geldiği, büyük emeklerin harcandığı, fazla zamanın harcandığı ve maddi giderlerin arttığı bu alana çözüm olacağı kesinlik kazanan Lazerli Beton Kesme makinesi her yönü ile karlı-kazançlı bir yatırım olacaktır. Bir inşaat firması için insan, zaman ve maddiyatın önemi göz önüne alındığında bu makinenin ülke genelindeki her firmaya hitap ettiği-edeceği ortadadır. Firma olarak çalışanın ve yatırımcının karlı çıkacağı bu makineyi ülkeye getirmenin kaçınılmaz olduğunu görmekteyiz.
Lazerli Beton Kesme makinesi kullanılması kolay bir alet olduğundan fazla bir teknik alt yapıda gerektirmemektedir. Sadece bunu kullanacak kişinin eğitimden geçmesi ve bir ekipman takımının oluşturulması yeterli olacaktır. Bir çok makinenin işçinin yapacağı işi bir ekipman takımı ve Lazerli Beton Kesme makinası yapabilecektir.

Linkler