Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Mardin Beton Kesimi
Mardin Beton Kesimi

Mardin Beton Kesimi

İnşaatlarda bazı durumlarda gerekli olan Mardin beton kesimi birçok açıdan önemlidir. Mevcut yapının zarar görmemesi, çevredeki insanların rahatsız olmaması için özel bir ekipmana ihtiyaç duyulan bu durumda duvar deme makineleri kullanılır.

Mardin Beton Kesimi
Mardin Beton Kesimi

İnşaatlarda bazı durumlarda gerekli olan Mardin beton kesimi birçok açıdan önemlidir. Mevcut yapının zarar görmemesi, çevredeki insanların rahatsız olmaması için özel bir ekipmana ihtiyaç duyulan bu durumda duvar deme makineleri kullanılır.

 

Mardin beton kesimi makineleri, özellikle tesisat kurulumu, kat yıkma, pencere açma ya da duvarın belirli bir kısmını ortadan kaldırmak için kullanılır. Bu sistemin kullanılmasında görev alan bu kişiler, karotçu ya da duvar delici olarak bilinmektedir. Başarılı bir biçimde kullanılan duvar delme aparatları, bilinçsizce kullanıldığı yanlış sonuçlanabilir.

 

Beton delici özelliğe sahip olan bu cihazlar sayesinde mekanlara zarar vermeden kullanılacak delme ve kırma işlemlerinde doğru çözümler bulabilirsiniz. Mardin beton kesimi ve kırma çalışmalarında doğru çözümler arayanlar için farklı markaların makineleri incelenir.

 

Duvar Delme Makinesi Çeşitleri

 

Duvar delme makinesi çeşitleri, birçok bilindik markanın tercih edildiği sınırlı bir sisteme sahiptir. Ancak uzakdoğudan ithal edilen bazı ürünler kısa sürede bozulabilmektedir. Mardin beton kesimi makinesi, paslanmaz çelikten üretilen ve yüksek mukavemet gösteren bir üründür. Duvar delerken diğer yapı sisteminin zarar görmesini engelleyen üstün bir kullanımı bulunan bu ürünler mutlaka bilinen markalardan yana tercih edilmektedir.

 

Bu makinelerin kullanım alanları genelde farklılık göstermektedir. Ama çalışma mantıkları genelde aynıdır. Doğru kullanmayı bilmeyen kişiler, ciddi kazalara neden olacak sorunlar yaşayabilir. Bu yüzden dikkat edilmesi son derece önemlidir.

 

Mardin beton kesimi fiyatları

 

Genelde ekonomik olan Mardin beton kesimi makinesi fiyatları genelde memnun kalacağınız sonuçlara ulaşmak için işinize yarayacaktır. Özellikle duvarın sistemli bir biçimde yıkılması, istenilen bir boyuttaki alanın açılması son derece önemlidir. Duvar delme makinesi fiyatları konusunda bir kere satın alacağınızı unutmayın ve doğru ürünler alarak uzun yıllar kullanabileceğiniz bir alışveriş yapacağınızı unutmayın.

 

Mardin beton kesimi işlemi

 

Duvar delme işleminin başarılı biçimde gerçekleşince güvenli bir kullanım için ihtiyacınız olan farklı malzemeleri de beraberinde lamanız gerekir. Ancak bu işlem için kesinlikle profesyonel bir Mardin beton kesimi makinesinin kullanılması gerekir. Aksi halde ciddi iş kazaları ortaya çıkabilir. Profesyonel kişilerden bu hizmeti talep ederek güvenli ve doğru bir uygulama gerçekleştirebilirsiniz.

Linkler