Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Mozaik Silme Aksaray
Mozaik Silme Aksaray

Mozaik Silme Aksaray

Yüzeylerin kirlenmesi, zedelenmesi sonucu ortaya çıkan istenmeyen görüntüleri yok edip temizleme, kazıma ve parlatma işlerine Aksaray mozaik silme uygulaması denmektedir. Yüzeyi bozulmuş veya yüzeyinde çeşitli boyalar, epoksi kaplamalar bulunan mozaik zeminin yüksek teknolojik makine ve ekipmanlarl

Mozaik Silme Aksaray
Mozaik Silme Aksaray

Yüzeylerin kirlenmesi, zedelenmesi sonucu ortaya çıkan istenmeyen görüntüleri yok edip temizleme, kazıma ve parlatma işlerine Aksaray mozaik silme uygulaması denmektedir. Yüzeyi bozulmuş veya yüzeyinde çeşitli boyalar, epoksi kaplamalar bulunan mozaik zeminin yüksek teknolojik makine ve ekipmanlarla ilk günkü parlaklığına geri kavuşmasıdır. Ömrünü tamamlayan yüzeylere yeniden hayat verir ve kullanıma elverişli hale getirir. Kullanım ömrünü tamamlamış mozaik, mozaik, mermer, granit gibi yapılar işlemler sonrasında tekrar hayat bulur ve sağlamlığını kaybetmez.

İstenmeyen, zaman içinde bozulmuş yüzeyler tekrardan kullanıma uygun hale gelir. Mozaik silme Aksaray işlemi aşamalar halinde yapılmaktadır.

Mozaik Parlatma

Özel makineler ve elmas bıçaklar ile mozaik yüzeylerde kazıma ve honlama işlemleri yapılır. Ardından parlatma basamağı ile yüzey mermer veya granit parlaklığına ulaşır. Yüzey kaplama yöntemi olmadığı gibi uygulanan yüzeye ve çevreye zarar veren maddeler kullanılmaz.

Korozyon Tamiri

Mozaik yüzeylerde aşırı korozif ortama maruz kalması sebebiyle aşınma hasarları oluşabiliyor. Birtakım kimyasal uygulamalar ile mozaikdaki difüzyon ve elektriksel iletkenliği tespit edilir. Sonuçlar doğrultusunda mozaikun aşınan bölgeleri tamir edilir.

Mozaik Tozumazlık

Aksaray Mozaik silme işlerinden biri de lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici kullanılarak yapılan mozaik tozumazlık önleme işlemi ile mozaikun tozuması kalıcı ve kesin olarak engellenmesidir. Kalsiyum hidroksit molekülleri kimyasal reaksiyona girerek kalsiyum silikat molekülüne dönüşür ve mozaikun aşınma direncini arttırarak ömrünü uzatır. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir yüzey elde edilmiş olur.

Mozaik Silme İşleminin Avantajları

Mozaik silme Aksaray ile yüzeyler ilk günkü görünümünü kazanır. Mozaik ve benzeri yüzeyler temizlenerek kirden kurtulduğu gibi parlatma işlemleri ile yeni görüntü elde edilir. Aksaray Mozaik silme gıda sektörü dahil her sektörde kullanılabilen alanlar elde edilir.

Çeşitli kimyasallar kullanılarak yapılan işlemler sonucu mozaikun tozunması önlenir ve yıllarca dayanıklılığını korur. Mozaik görünümlü parlaklıkta yüzey elde etmek isteyenler için en ideal yöntemdir. Mozaikun aşınmaya karşı dayanıklılığı artar ve işlem yapılan zeminin kayma direnci artmış olur.

Firmamız mozaik silme Aksaray işlemini yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ve tecrübeli kadrosuyla uygun fiyatlara yapmaktadır. İstenilen sonuçları elde etmek, kaliteli mozaik yüzeylere sahip olmanız için hizmet vermekteyiz.

 

 

Linkler