Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Parapet Kesme Van
Parapet Kesme Van

Parapet Kesme Van

Parapetler, beton binalarda balkon ya da çatıların etrafını çevirmek için kullanılan yapılardır. Aynı zaman da beton dışında tuğla, bims, ytong gibi malzemelerde kullanılır.

Parapet Kesme Van
Parapet Kesme Van

Parapetler, beton binalarda balkon ya da çatıların etrafını çevirmek için kullanılan yapılardır. Aynı zaman da beton dışında tuğla, bims, ytong gibi malzemelerde kullanılır.

Parapet Kesme Nasıl Yapılır?

Çok sık sorulan sorulardan Van parapet kesme  işlemi hidrolik kesim ile ya da yapı hidrolik kesim yapmaya uygun değilse karot beton kesme yöntemi kullanılarak yapılabilir..  Bazı duvarlarda beton parapet duvarların kesilerek ana yapıdan ayrılması gerekmektedir.  Parapet beton duvarların uygun olmaması durumunda, projede olmayan parapet beton duvar uygulamalarının yapılması ya da kesilmesi gereken beton parapet duvarların kesimi firmamız tarafında güvenli bir şekilde duvarlara zarar vermeden yapılmaktadır.

Parapet Kesmenin Kullanım Alanları

Parapet kesme Van kullanım alanlarına göre daha çok aktif yaşam alanı olarak kullanılan binalarda uygulanan bir yöntemdir. Alışveriş Merkezleri, Okullar gibi yapılarda kullanılabilmektedir. Köprü, teras, korkuluk, trabzan yapma işlemlerinde karşımıza çıkar. Parapet kesme işlemi doğal yaşam alana ve çevreye zarar vermemelidir. Firmamız tüm hassasiyetiyle doğal yaşam ve çevreyi koruyucu şekilde en uygun yöntemlerle sizlere hizmet vermektedir.

 Parapet Nedir?

Van Parapet kesme konusu önemli bir sorundur. Parapet kesme teras, köprü gibi yerlerde yapılan yaklaşık olarak 90 cm yüksekliğinde olan korkuluk duvarı işlevini görmektedir. Parapet çatılarda, balkonlarda ya da yapının zemin ile kesiştiği bölgelerde yapı boyunda korumak amacıyla ya da sadece dekoratif amaçlı yapılan yapılardır.

Parapet Nasıl Kullanılmalıdır?

Parapet kesme Van ve parapet kullanımı baca gibi dikey yüzeyler için yalıtım örtüleri en az 30 cm yükseltilmek zorundadır. Yüksek olmayan parapetler de ise yalıtım harpuşta üzerine kadar çıkartılmalıdır. Ve çevresine sonra dönülmelidir. Yüksek parapetler de ise en az 30 cm yükseldikten sonra yapı sabitlenmelidir. Parapet kullanımı için temelinde alüminyumdan inşa edilmiş düz lamalar kullanılmalıdır. Lamalar 5 cm genişliğinde ve 3 mm kalınlığında olmalıdır.

Parapet Kanalları Nedir?

Van Parapet kesme için parapet kanalları bulunmaktadır. Gaz ve elektrik tesisatlarının sonucunda ortaya çıkan boruların kapatılmasıdır. Amaç ortaya çıkan çirkin görüntüyü gizlemektir. Müşteri memnuniyeti için oda dekorasyonuna göre çeşitli renk ve ebatlar kullanılabilir. Firmamız bunun için oldukça fazla çeşit sunmaktadır. Üzerine istenilen miktarda gaz ve elektrik prizi monte edilebilmektedir.

Endüstriyel Yapılarda Kullanımı

Endüstriyel yapılarda parapet kesme Van çatı eğimi ya da yağmur deresini gizlemek amacıyla kullanılabilmektedir. Bu uygulama endüstriyel yapının düzgün görünüme sahip olmasını sağlar. Aynı zamanda cephe kaplaması içinde kullanılabilmektedir. Kötü görünümün önlenmesine yardımcıdır. Çatılarda kullanılırken karlı havalarda dikkate alınarak derinliği hesaplamalıdır. Beton kesimi konusunda tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

 

Linkler