Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Perde Beton Kesimi Eskişehir
Perde Beton Kesimi Eskişehir

Perde Beton Kesimi Eskişehir

Eskişehir Perde beton kesimi yapı itibari ile çok daha dikkatli olunması gereken bir uygulamadır.

Perde Beton Kesimi Eskişehir
Perde Beton Kesimi Eskişehir

Perde Beton Kesimi Eskişehir

Eskişehir Perde beton kesimi yapı itibari ile çok daha dikkatli olunması gereken bir uygulamadır. Çünkü perde betonlar yapıların sağlamlığı ve konforu için oldukça önemli yapılardır. Ve özellikle bu yapılarda izolasyon işlemleri gibi işlemler için bu işlemlere sıklıkla başvurulmaktadır. Gerektiği gibi yapılmaması perde beton özelliğinin kaybolmasına sebep olabilmektedir.

Firmamız tarafından gerçekleştirilen perde beton kesimi Eskişehir işlemleri son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu hizmet oldukça özel ve önemli olduğu için öncesinde iyi ve profesyonel bir keşif yapılması ve diğer inşaat işi yapan kişilerle ortak bir hareket gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Firmamız tüm hizmet sisteminin bu şartlara göre planlamaktadır.

Perde Beton Kesiminde Dikkat Edilecek Hususlar

Eskişehir Perde beton kesimi son derece önemli ve dikkatli gerçekleştirilmesi gereken bir hizmettir. Ve çok dikkati davranılması gerekmektedir. Bu önemli işlemin sorunsuz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmesi için bazı aşamalara dikkat etmek gerekmektedir. Bu aşamalar ise şu şekildedir;

  • Kesilecek perde betonun fiziki yapısı
  • Kesilecek perde betonun çapı
  • Perde betonun esneklik düzeyi,
  • Hangi amaçla perde betonunu kesileceği,
  • Yatay ya da dikey kesilme durumu,
  • Kesme işlemi için kullanılacak başlık seçimi
  • Ve sunulan işçiliğin kalitesi gibi aşamalar sorunsuz bir perde beton kesimi Eskişehir için oldukça önemlidir.

Firmamız bu hizmet dalı için oldukça dikkatli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Çünkü yapılacak bir hata evlerin güvenliği ve konforunu olumsuz etkileme potansiyeli bulunmaktadır. Sunduğumuz Eskişehir perde beton kesimi hizmeti için bu konuda tecrübeli personel ve teknolojik anlamda yeterli karot makinelerini kullanmaktayız.

Perde Beton Kesimi Fiyatları

Firmamız birçok farklı alanda karot hizmetleri sunmaktadır. Ve sunduğumuz hizmetlerin hepside profesyonellerce kaliteli ve sorunsuz bir şekilde sunulmaktadır. Birçok faklı hizmet için gerekli farklı özellikte karot ve duvar kesme makinelerimiz bulunmaktadır. Sunduğumuz bu kaliteli ve özellikle hizmet çeşidine göre fiyatlarımızda farklılık göstermektedir. Perde beton kesimi Eskişehir fiyat yelpazemizde son derece uygun durumdadır. Çünkü hizmetin zorluğu ne olursa olsun firmamızın temel amacı müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayabilmektir

Linkler