Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Perde Beton Kesme Trabzon
Perde Beton Kesme Trabzon

Perde Beton Kesme Trabzon

Perde beton binanın yan binalardan ve topraktan korunmasını sağlayan yapı elemanıdır. Son deprem yönetmeliğine göre her binada olmak zorundadır.

Perde Beton Kesme Trabzon
Perde Beton Kesme Trabzon

Perde beton binanın yan binalardan ve topraktan korunmasını sağlayan yapı elemanıdır. Son deprem yönetmeliğine göre her binada olmak zorundadır.

Perde Beton Kalıpları Nasıl Uygulanır?

Trabzon Perde beton kesme diğer uygulamalara göre hem daha uzun ömürlü hem de uygulama olarak daha kolaydır. Çok esnek bir kalıp olması sebebiyle her ölçüde konumlandırılabilir. Ve kolaylıkla monte edilebilir. Kimyasal maddelere göre daha dirençlidir ve kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir.

Perde Beton Kesme İşlemi Nerelerde ve Nasıl Kullanılır?

Perde beton kesme Trabzon işlemi kot altı yapılarda ve çevirme duvarlarının yapımında kullanılır. Kalınlıkları 25 cm’den az olmamalıdır. Boyuna ve enine donatıları en az 25 cm aralıklarla bağlanır. Bu işlem bittikten sonra kritik yükseklikte 10 diğer taraflarda 4 adet deprem çirozları bağlanmaktadır. Bu ölçü işlemi oldukça önemlidir.  Bu yüzden firmamız her türlü ayrıntıyı göz önünde bulundurarak görevini yerine getirmektedir.

 Perde Beton Kesme İşleminin Önemi

Trabzon Perde kesme betonu, deprem yüklerinin karşılanmasında rijitlik ve dayanım bakımından taşıyıcı sistemin önemli elemanı olmaktadır. Hasar görme durumunda onarımı ve güçlendirmesi özenle yapılması gerekmektedir. Çünkü oldukça önemli bir yapıya sahiptir. Firmamız bu önemi göz önünde bulunarak sizlere en muazzam onarımı sağlayacaktır.

Perde Beton Kesme Nasıl Güçlendirilmelidir?

Perde beton kesme Trabzon işleminde perdelerin güçlendirilmesinde eğer varsa pencere, kapı gibi boşlukların doldurulması ile sağlanan ek kapasite gücü çoğu zaman yeterli olabilmektedir. Diğer yapılarda da olduğu gibi betonda çökme olmadığı sürece epoksi enjeksiyonu perdeler içinde yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Perdede beton ezilmesi varsa kolanlarda uygulanan yapılandırma ve onarma işlemi kullanılabilir. Hasarlı bölgeye göre uygulanan teknik farklılık gösterebilir. Bazen doldurulması gerekir bazense yeniden yapılandırılması gerekebilir. Trabzon Perde beton kesme için firmamız oldukça deneyimli ekipmanı ile sizlere en iyi imkanı sunabilmektedir.

Perde Betonlarının İzolasyonu

Perde beton duvarları suya en çok maruz kalan duvarlardır. Ve toprak altında kalan bölümler için su yalıtımı oldukça izole edilmek zorundadır. Perde betonlarına su izolasyonu yapılmadığı sürece çok kısa zamanda yerin altında bulunan katlara su girebilmektedir. Aksi taktirde içeriye su yalıtım sistemi yapılmak zorunda kalabilir. Perde beton kesme Trabzon için bütün durumlar göz önünde bulundurulmak zorundadır. Çünkü sistemler içerisinde temel görevi yüklenmektedir. Bunun için firmamız elinden gelen her şeyin en iyisini sizler için yapmaya hazırdır.

 

Linkler