Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Poliüreten Enjeksiyon Firmaları
Poliüreten Enjeksiyon Firmaları

Poliüreten Enjeksiyon Firmaları

JETKAROT Poliüreten Enjeksiyon Firmaları ilinde hizmet vermektedir.

Poliüreten Enjeksiyon Firmaları

Poliüreten yapılarda kullanılan yalıtım alanında kullanılmakta olan bir tekniktir. Poliüreten Enjeksiyon Firmalarına baktığımızda bu işlemi gerçekleştirme teknikleri hemen hemen aynı olmakla birlikte POLİÜRETEN ENJEKSİYON FİRMALARI tecrübe ve kalite açısından farklılık göstermektedir. Poliüreten Enjeksiyon Firmaları içinde öncü olan Jet Karot tüm poliüreten enjeksiyon çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmektedir.

POLİÜRETEN ENJEKSİYON FİRMALARI yerel olup Jet Karot bu faaliyeti tüm Türkiye genelinde gerçekleştirebilecek  teknik yeterlilik ve kapasiteye sahiptir. Poliüreten Enjeksiyon Firmaları  sektörünün saygın, üstün yeterliliğe sahip Jet Karot Şirketi örnekleminde hareket etmeye çalışırlar.

POLİÜRETEN ENJEKSİYON FİRMALARI genellikle hareketli çatlakların yalıtımında, soğuk derzlerin yalıtımında, su depolarında, yüzme havuzlarında, asansör kuyularında, tünel ve yer altı depolarında, bodrumların içten yalıtımında faaliyet gösterirler. Poliüreten Enjeksiyon Firmalarının kullandığı ana malzeme  poliüreten enjeksiyon esaslı, su ile reaksiyona giren, iki bileşenli, solvent içermeyen poliüretan prepolimeridir. Poliüreten Enjeksiyon Firmaları betonarme elemanlarda çeşitli sebeplerden ötürü oluşmuş olan çatlaklardan su ve benzeri sıvılar gelmesi problemine çatlağa poliüreten enjeksiyon esaslı reçineler enjekte ederek müdahale ederler.

          Poliüreten Enjeksiyon Firmaları enjekte işleminden sonra malzemenin suyla kimyasal reaksiyona girerek köpük oluşturmasını ve yalıtımın gerçekleşme süreç boyutunu izlemlerler.

 

 

POLİÜRETEN ENJEKSİYON FİRMALARI bu yöntem sayesinde betonarme yapıyı erken olanaklarla kurtarmış olup ömrünün uzamasına neden olurlar. POLİÜRETEN ENJEKSİYON FİRMALARI arasında haklı bir yükselişte bulunan Jet Karot firmamızdan poliüreten enjeksiyon hakkında bilgi alabilirsiniz, POLİÜRETEN ENJEKSİYON FİRMALARI arasından iş güvenliği, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle sıyrılan Jet Karot tüm inşaat işlerinizde yanınızdadır.

POLİÜRETEN ENJEKSİYON FİRMALARI yüksek basınçlı; her türlü kalıba dolum yapabilen, isteğe göre değişik oranlama seçenekleri bulunan dozaj kontrollü dolum makineleriyle çalışmaktadır. Poliüreten Enjeksiyon Firmaları öncülüğündeki Jet Karot poliüretan enjeksiyon malzeme özellikleri, poliüretan enjeksiyon uygulama miktarı, poliüretan uygulama koşulları, şantiye olanaklarını  göz önünde bulundurarak bir fiyat çıkarımı yapmaktadır.

Poliüreten Enjeksiyon Firmalarının kullandığı malzemenin genel prensibi suyla reaksiyona girerek otuz kat şişmesi ve çatlağı doldurarak yalıtımı gerçekleştirmesinden ibarettir.

Konya Poliüreten Enjeksiyon Firmaları , Aksaray , Poliüreten Enjeksiyon Firmaları  , Afyonkarahisar POLİÜRETEN ENJEKSİYON FİRMALARI , Burdur Poliüreten Enjeksiyon Firmaları, Eskişehir Poliüreten Enjeksiyon Firmaları , Ankara Poliüreten Enjeksiyon Firmaları , Kırşehir Poliüreten Enjeksiyon Firmaları , Nevşehir Poliüreten Enjeksiyon Firmaları , Poliüreten Enjeksiyon Firmaları Niğde, Poliüreten Enjeksiyon Firmaları   , Mersin POLİÜRETEN ENJEKSİYON FİRMALARI, Antalya Poliüreten Enjeksiyon Firmaları  , Muğla   Poliüreten Enjeksiyon Firmaları, içerisinde bayilik bulunduran Jet Karot Türkiye’ nin tüm illerinde inşaat işlemlerini gerçekleştirecek servis ağına sahiptir.

 

Jet Karot olarak POLİÜRETEN ENJEKSİYON FİRMALARI ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Linkler