Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Saha Beton Kesimi Karaman
Saha Beton Kesimi Karaman

Saha Beton Kesimi Karaman

Saha beton kesimi fabrikalar, Pazar yerleri, parklar, kapalı otoparklar, okul bahçeleri, havalimanı gibi yerlerde kullanılan bir yöntemdir. Saha Beton Kesimi Nasıl Yapılır?Karaman Saha beton kesimi için önce vibrebeton işlemi ile saha betonu sıkılaştırılır.

Saha Beton Kesimi Karaman
Saha Beton Kesimi Karaman

Saha beton kesimi fabrikalar, Pazar yerleri, parklar, kapalı otoparklar, okul bahçeleri, havalimanı gibi yerlerde kullanılan bir yöntemdir.

Saha Beton Kesimi Nasıl Yapılır?

Karaman Saha beton kesimi için önce vibrebeton işlemi ile saha betonu sıkılaştırılır. Oluşturulan yüzey helikopter yardımıyla perdah uygulaması yapılarak sorunsuz ve olabildiğince düzgün yüzeyler oluşturulmaya çalışılır. Bu düzgün yüzey zamanla kesilmeye maruz kalır. Bu kesilme zorunluluğu yenilenme amacı ile zorunlu hale gelir. Bu sebeple saha beton kesme işlemi uygulanır. Amaca uygun hizmet edebilmek için çeşitli kür malzemeleri ve sertleştirici malzemeler kullanılır. Az maliyetlidir ve uygulaması oldukça kolaydır.

Saha Betonu Kesimi Nedir?

Saha betonu kesimi Karaman çok rahatlıkla uygulanan yapının taşıyıcı sistemini en sağlam hale getirebilen bir yöntemdir. Bir yapının taşıyıcı sistemi oldukça önemlidir. Ve bunu en sağlam hale getirmek gerekir. İşte firmamız bu taşıyıcı sistemin sağlamlığı için sizlere en uygun kesme yöntemini sağlamaktadır.

Saha Beton Kesim Yöntemi Nerelerde Kullanılabilir?

Karaman Saha beton kesim işlemi daha çok açık alanlar için tercih edilen bir yöntemdir. Havaalanları, okul bahçeleri, kapalı ya da açık otoparklar, yollar gibi çeşitli yerlerde bu yöntem kullanılmaktadır. Düzgün yapılara sahip olunması istenilen mekânlar için fazlaca başvurulan bir yöntemdir. Aynı zamanda özellikle saha beton kesimi Karaman havaalanı pistleri için oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü havaalanı gibi yerler daha çok risk taşıyan alanlardır. Bu nedenle gelecek için, daha düzenli yollar için, en önemlisi yaşam güvencesi için mutlaka firmamızdan yardım istemelisiniz.

Saha Beton Kesimi Fiyatları

Öncelikle bunu belirleyebilmek için saha beton kesimini nereye uygulanacağını tespit etmek gerekir. Bunu tespit ettikten sonra fiyat aralığı belirlemek mümkün olacaktır. Yani Karaman saha beton kesme işlemi fiyatları yerine göre değişiklik göstermektedir. Bir havaalanına pist için yapılacaksa fiyat biraz daha farklı olacaktır. Çünkü daha fazla risk taşıyan bir bölgedir. Aynı zamanda bir otoparkın saha beton kesimi Karaman fiyatı bir okul bahçesine ya da bir oyun sahasına göre daha maliyetli olabilmektedir. Bu sebepten ötürü daha iyi bir fiyat için mutlaka firmamıza başvurmalısınız. Firmamız sizler için en iyi fiyatı sağlayacaktır.

 

 

Linkler