Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Su Altı Beton Kesme Osmaniye
Su Altı Beton Kesme Osmaniye

Su Altı Beton Kesme Osmaniye

Osmaniye Su altı beton kesme gibi bütün kesim işlemleri birkaç farklı yöntemle yapılmaktadır. Betonun istenilen forma gelmesi amacıyla yapılan beton kesme işlemlerinde bu işleme uygun makineler kullanılmaktadır.

Su Altı Beton Kesme Osmaniye
Su Altı Beton Kesme Osmaniye

Osmaniye Su altı beton kesme gibi bütün kesim işlemleri birkaç farklı yöntemle yapılmaktadır. Betonun istenilen forma gelmesi amacıyla yapılan beton kesme işlemlerinde bu işleme uygun makineler kullanılmaktadır. Bu makineler yardımıyla, su altında beton kesme işlemi yapılmaktadır. Elektrikli ve hidrolik olan beton kesme makineleri, gerek yeryüzünde gerek su altında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

 

Aynı zamanda su altı beton kesme Osmaniye amacına uygun olarak pürüzsüz ve parlak bir şekilde yapılabilmektedir. Su altında beton kesimi yapılabilmesi için ise denizin yüksek basıncında dahi kullanılabilecek denizin 50 metre derinliğinde rahatlıkla çalışabilecek aynı zamanda tüm işlevleri yerine getirebilecek makineler gerekmektedir.

 

Su Altı Beton Kesme İşlemi

 

 

Rahat ve güvenilir bir Osmaniye su altı beton kesme yapabilmek içi bu uygulamayı yapabilecek eğitim ve donanıma sahip dalgıçlarla çalışılmaktadır. Firmamız, profesyonel ve eğitimli çalışma kadrosuyla su altı beton kesimini profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Bundan dolayı su altı beton kesimlerinde de en çok tercih edilen firmalardan olmuştur. Eksiksiz alet ve ekipmanlarla profesyonel çalışma kadrosuyla bu işlem sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Su altında çalışan dalgıçlar, su altı beton kesme Osmaniye işlemi için öncelikle kesim bölgelerini net bir şekilde belirlemektedir. Yön makaraları ve kesim halatları, su altında ve kesim bölgesinin belirlenmesinde önemli faktörlerden biridir. Tüm güvenlik koşulları da sağlandıktan sonra kontrollü ve güvenli bir işlem yapılmaktadır.

 

Su Altı Beton Uygulamaları

 

 

Osmaniye Su altı beton kesme uygulamasının kullanıldığı birçok alan bulunmaktadır. Liman kesimleri, elektrik üretimi santralleri, batık gemi çıkarma, havuz ve su altı bölgelerinde tercih edilen bir uygulamadır. Hızlı ve güvenilir bir uygulama olan su altı beton kesiminin birçok uygulaması bulunmaktadır. İlk olarak kesim noktası belirlenir. Kesim noktası belirlendikten sonra ise su altında çalışan dalgıçlar sayesinde kesim halatları kesim bölgelerinden geçirilmektedir.

 

Kesim halatları, kesim bölgesinden geçirildikten sonra, yön makaraları aracılığıyla ve gerekli makineler kullanılarak kesime hazır hale gelinir. Böylece su altı beton kesme Osmaniye işlemi başlamış olur. Firmamız tarafından titizlik ve uzmanlıkla gerçekleşen bu işlem, güvenilir bir işlemdir.

Linkler