Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Sulu Beton Kesme
Sulu Beton Kesme

Sulu Beton Kesme

JETKAROT Sulu Beton Kesme ilinde hizmet vermektedir.

Sulu Beton Kesme

Karot makinelerinin beton kesme işlemini yaparken suyla kesim yapmasına SULU BETON KESME denilmektedir. Birçok karot makinesi beton kesme işlemin su kullanmaktadır. Bundan dolayı suyla yapılan beton kesme işlemine SULU BETON KESME denilmektedir.

Beton kesme işleminde kullanılan makineler su ile çalışmaktadır. Bu yüzden beton kesme işlemine başlamadan önce muhakkak su temin edilmesi gerekir. Su kullanılarak beton kesileceği için, işlemin yapılacağı yerde makinenin etrafa çamur sıçratacağı düşünülerek mutlaka tedbir alınmalıdır.

Sulu Beton Kesme işlemi sırasında suyun kullanılma amacı öncelikli olarak kesim sırasında ortaya çıkacak toz bulutunun engellenerek bu toz bulutunun hem makineye hem de karotçuya engel teşkil etmemesidir. 
Sulu Beton Kesme işlemi sırasında suyun bir diğer kullanılma amacı ise beton kesme işleminin daha rahat olmasıdır. Su ile ıslanan kuru beton daha kolay kesilecektir. 
Ayrıca Sulu Beton Kesme işlemi sırasında su ile sürekli temas halinde olan kesme makinesinin ucu daha iyi kesim yapma olanağı kazanmış olur.

Sulu Beton Kesme işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bunların en başında Sulu Beton Kesme işlemi sırasında etraf su ve çamur olacağı için karotçuların elektrik akımına dikkat etmeleri gerekir.

Sulu Beton Kesme işleminde ortaya çıkan su ve çamur sıçrayarak geleceği için karotçuların buna dikkat etmeleri gerekir. Sulu Beton Kesme işleminde sıçrayarak gelen su ve çamur karotçunun gözlerine dikkat etmesi gerekiyor. Aksi takdirde kesim makinası çarpıp çok feci kazalara sebebiyet olunabilir.

 

Sulu Beton Kesme işlemi genel itibariyle üç makine ile yapılmaktadır.

Hidrolik beton kesme makinesi ile Sulu Beton Kesme
Derz kesme makinesi ile SULU BETON KESME
Karot makinesi ile Sulu Beton Kesme
 

Hidrolik beton kesme makinesi ile Sulu Beton Kesme

Hidrolik beton kesme makinesi beton kalınlığının 60 cm’yi geçtiği yerlerde kullanılmaktadır. Bu makinelerle yapılan Sulu Beton Kesme işlemi  hasarsız, sessiz ve çok düzgün bir şekilde sonuçlanmaktadır.  Genelde betonarme perdelerdeki kesme işlerinde kullanılan bu yöntem ile çok kaliteli kesimler gerçekleştirilmektedir. 
Hidrolik Sulu Beton Kesme işleminde özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılır. Motordan aldığı güçle, rayın doğrultusunda hareket ederken, dönerek kesim işlemini yapan testere ile beton kesimi, hatasız, çatlatmasız olarak gerçekleşmektedir. Sulu Beton Kesme işleminde bu makineler maksimum 1170 mm derinlikte kesim yapabilmektedir.

Derz kesme makinesi ile SULU BETON KESME

Derz makinesi ile Sulu Beton Kesme işlemi oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Yüksek kesim hızı sağlayan, her türlü beton ve asfalt zeminlerin kesilmesi, asfalt yama ve tamir işleri, altyapı ve kanal kesimleriniz için Benzinli, Dizel ve Elektrikli Derz Kesme Makinaları 300 mm den 1200 mm ye kadar bıçak çeşitleriyle SULU BETON KESME işlemi gerçekleştirmektedir. 

 

 

Karot makinesi ile Sulu Beton Kesme

Karot makineleriyle yapılan Sulu Beton Kesme işlemidir. Karot makineleriyle yapılan Sulu Beton Kesme işlemi, vibrasyon olmadığı için istenilen çapta betona zarar vermeden kesim işlemi gerçekleştirilir. 
Jet Karot olarak Sulu Beton Kesme ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Linkler