Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Tel İle Beton Kesme Hatay
Tel İle Beton Kesme Hatay

Tel İle Beton Kesme Hatay

Tel ile beton kesme hidrolik kesim makinesi ile her türlü düzlemde ve değişik beton çeşitleri üzerinde kullanılabilen, istenilen kalınlıklarda kesim işlemi yapan bir sistemdir. Büyük beton bloklarını düz, pürüzsüz bir şekilde parçalara ayırmak içim Hatay tel ile beton kesme işlemi uygulanır.

Tel İle Beton Kesme Hatay
Tel İle Beton Kesme Hatay

Tel ile beton kesme hidrolik kesim makinesi ile her türlü düzlemde ve değişik beton çeşitleri üzerinde kullanılabilen, istenilen kalınlıklarda kesim işlemi yapan bir sistemdir.

Büyük beton bloklarını düz, pürüzsüz bir şekilde parçalara ayırmak içim Hatay tel ile beton kesme işlemi uygulanır. Hidrolik üniteden güç alarak ve elmas halatlar ile yapılan özel bir kesim yöntemidir. Beton blok çevresinde dönen elmas kesiciler vardır ve bu kesicilerden oluşan halat ile beton kesilir. Kesiciler her düzlemde çalışıp, istenilen yüzeyi betondan ayırabilir. Eğer betonun bir tarafı hafriyat veya toprakla kaplıysa blok betonlar ancak tel ile beton kesme Hatay yöntemiyle kesilebilir. Baraj gövdesi gibi kalın betonarme yapıların kesimi için uygulanan Hatay tel ile beton kesme yöntemi en son teknoloji ile çalışır.

Tel ile Beton Kesmenin Özellikleri

Yatay, dikey veya düşey düzlemlerde çeşitli açılarda çalışabilir.  Rayın monte edildiği yere göre paralel olarak kesim yapar. En önemli özelliği titreme olmadığı için betonların kalan bölümlerde çatlak oluşturmaz, kalıp olarak istenilen beton çıkartılır, geriye kalan beton blok kullanılabilir. Klasik yöntemlerle beton kesilmesine nazaran çok daha kısa sürer ve sessiz bir işlemdir. Kolon, kiriş gibi beton yapılarda kullanılabilir, 30 cm derinliğe kadar beton ve asfalt kesme yapılır.

Tel ile beton kesme Hatay yönteminde beton bloğun çevresini dolaşabilecek şekilde elmas kesiciler ve kesim halatı bağlanır. Kesim işlemi dönerek, darbesiz ve vibrasyonsuz olarak gerçekleşir. Geride kalan parçada pürüz yoktur ve oldukça hızlı ve sessiz bir yöntemdir.

Yüksek Teknoloji ile Beton Kesme

Hatay Tel ile beton kesme işlemi için hidrolik tel kesme makineleri piyasadaki en gelişmiş teknoloji ürünüdür. Hidrolik üniteden güç alarak beton çevresinde dönen elmas kesiciler ile betonları ayırır. Kesme derinliği en yüksek olan sistemdir.

Büyük kütleli beton kesimlerini hidrolik ve elektrikli tel kesme sistemleri ile yapabilmek modern teknolojinin sektöre katkısıdır.

 

Tel ile beton kesme Hatay işlemi konusunda uzman kişiler tarafından uygulandığında istenilen kalınlıkta ve hatasız olarak kesimleriniz gerçekleşir. Firmamız hem profesyonel kadrosu hem de en son teknolojiye sahip ekipmanları ile sizlere hizmet vermektedir. Deneyimli ekibimiz yapınıza zarar vermeden kesim işlemlerinizi gerçekleştirme garantisi vermektedir.

 

Linkler