Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Testere İle Beton Kesme Kırklareli
Testere İle Beton Kesme Kırklareli

Testere İle Beton Kesme Kırklareli

Testere ile beton kesme sayesinde her türlü duvar çeşidinde, istenilen kalınlıkta ve düzlemde kesim işlemleri yapılır.  Betonların kesimi için eski yıllarda kırıcılar kullanılırken artık yüksek teknoloji ürünleri kullanılarak Kırklareli testere ile beton kesme hem hızı, hem de kolay olmaktadır.

Testere İle Beton Kesme Kırklareli
Testere İle Beton Kesme Kırklareli

Testere ile beton kesme sayesinde her türlü duvar çeşidinde, istenilen kalınlıkta ve düzlemde kesim işlemleri yapılır.

 

Betonların kesimi için eski yıllarda kırıcılar kullanılırken artık yüksek teknoloji ürünleri kullanılarak Kırklareli testere ile beton kesme hem hızı, hem de kolay olmaktadır. Hidrolik beton kesme makinelerine takılan testereler ile kesim işlemi sessiz, kısa ve rahat yapılmaktadır. Kesilecek olan beton yapının zemin veya duvarda olmasından bağımsız olarak hidrolik beton kesme makinesi ile betonun olduğu yapıya zarar verilmez. Testere ile beton kesme Kırklareli sonrasında beton yüzey istenilen şekilde korunur.

 

Beton Kesme

Beton kesim işlemi için birkaç farklı yöntem kullanılabilir. En sık karşılaşılanlar ise tel ile beton kesme (Halatlı beton kesme) ve Kırklareli testere ile beton kesme yöntemidir. Piyasada satılan tüm makineler profesyonel ekipler için uygun değildir. Uzmanlık gerektiren bir iş olduğu için yüksek teknolojiye sahip kaliteli ürünler kullanılırsa istenilen sonuç elde edilebilir.

 

Beton Kesme Taşı, Bıçağı

Beton kesebilmek için beton kesme bıçağı veya beton kesme taşı kullanılır. Küçük beyon yapılarda ve kuru yüzeylerde beton taşı kullanılabilirken, beton kesme bıçağı da denilen beton testereleri kalın ve perde betonlarda tercih edilir. Her iki aletin de kesici uçları dayanıklılığını arttırmak adına elmastan yapılmıştır. Testere ile beton kesme Kırklareli işlemleri için beton kesme bıçağı kullanılır.

 

Profesyonel Ekip ve Teknolojik Ekipmanlar ile Beton Kesme

Beton yüzeylerdeki kesim işlemleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Perde beton, kolon ve her çeşit duvarlardaki kesim ve tadilat işlerini titizlik ve dikkatle gerçekleştirip, siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için hizmet vermekteyiz. Her cins ve kalınlıktaki betonlarınıza uygun Kırklareli testere ile beton kesme dahil kesim işlemleri yapılmaktadır. Profesyonel kadromuz ve yüksek teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile testere ile beton kesme işlemi istenmeyen hiçbir yüzeye zarar vermeden uygulanır. Deneyimi ve tecrübesi olmayan kişilerle çalışmanız durumunda karşılaşabileceğiniz riskleri en aza indiriyoruz. Testere ile beton kesme Kırklareli konusunda uzman personelimiz, hidrolik kesim makinesi ile her düzlemde ve farklı beton türlerini zarar vermeden keser, istediğiniz parçaları ayırır.

 

Linkler