Anasayfa

Anasayfa

Referanslar

Referanslarımız

KURUMSAL

Kurumsal
jetkarot karot fiyatlari firmalari

Vizyonumuz

Genç dinamik ve profesyonel kadromuz ile müşteri odaklı ve uzun süreli hizmet anlayışı içerisinde sizin çözüm ortagınız JET KAROT. Çevremize ve insanlara olan saygıdan ödün vermeden; ülkemizde kaliteli ve güvenli yapılar oluşmasında katkıda bulunmak ve işimizde lider Marka olmak için yılmadan çalışmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlanları geliştirmek ve katılımlarını sağlamak, daima yenilik ve kalite peşinde koşmak, En kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmak, İstihdam arttırıcı, gelir getirici faaliyetlere başlamaktır.

Tanıtım Filmi

UYGULAMALARIMIZ

Uygulamalarımız
beton kesme

Beton Kesme

Kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

beton kırma

Beton Kırma

Mimari projesi uygulanmış yapılarda beton üzerindeki değişikliklerin ve yanlış beton imalatlardan kaynaklanan sorunların çözülmesinde ve revizyon projesi uygulamalarında beton kırma sistemlerinden yararlanılır.

filiz ekme

Filiz Ekme (Kimyasal Ankraj)

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak, bina güçlendirme alanında kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde uygulamalar bulunmaktadır.

halatlı beton kesme

Halatlı Beton Kesme

Halatlı kesme uygulamaları çağın gereksinimlerini yerine getirebilen son teknoloji uygulamalarından biridir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

karot beton delme

Karot Beton Delme

Çeşitli amaçlarla, karot makinesi kullanılarak yapılarda delik açılması işlemine denir. Bu işlem donatılı veya donatısız, yatay veya düşey yapılarda titreşim olmadan yapılabilmektedir.

kontrollü bina yıkımı

Kontrollü Bina Yıkımı

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıksız binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz(kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri ivme kazanmıştır.

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

Bazı Gerçekler

48

Çalışan

70

İlde Hizmet

23

Ağır Araç

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Karot Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Karot alınacak betonarme alanın incelenmesi ve en uygun noktanın seçimi Donatılı betonarme duvar yada döşemede karot alınmaması ya da mecburi durumlarda minumun çapla karot delme işlemi yapılması Tesisat ve havalandırma amaçlı karot alma işlemlerinde gerekli mimimum çapta karot alınması Bina zayıflatma işlemlerinde karot alınması durumunda, binanın uygun yerlerinden belirli sayılarda karot alma işlemi gerçekleştirilmesi ve binanın kontrolsüz yıkımına izin verilmemesi.

Kator Basınç ve Dayanım Değerleri Nasıl Belirlenir ?

Karot alma işlemi çok pahalı olmasının yanı sıra, karot alınırken taşıyıcı elemanlarda oluşan boşlukların elemanın taşıma kapasitesini azaltması nedeniyle özenle gerçekleştirilmesi gereken bir mühendislik işlemidir. Karot alma işleminde esas olarak karşılanması gereken üç önemli istek yer almaktadır:

Karotlar amaca en uygun yerlerden alınmalı Deneysel hataları elverdiği ölçüde en az düzeye indirebilecek örnek (karot) sayısı alınmalı Verilen proje koşulları çerçevesinde olabildiğince ekonomik olmalı. Başka deyişle toplam maliyet (karot alma + deney masrafları + değerlendirme masrafı) en az olmalıdır.

Numune Alınacak Yerlerin Tespiti Nasıl Sağlanır ?

Karot alımı, tahribatlı bir yöntemdir ve her koşulda yapıya zarar verir. Karot numunesi, elemana ve yapıya önemli hasar vermeden ve yapıyı riske atmadan mühendislik kaidelerine uygun bir şekilde alınmalıdır. Yapının ve yapı elemanlarının taşıma gücünü etkilemeyecek yerler seçilmelidir.

İLETİŞİM

İletişim
Sürekli Destek

0(850)520-01-50

Adres :
Zemin Silme Eskişehir
Zemin Silme Eskişehir

Zemin Silme Eskişehir

Eskiyen ve bozulmuş zeminlerin eski görüntüsünü kazanması ve daha uzun ömürlü olması için yapılan işlemlere zemin silme denmektedir.

Zemin Silme Eskişehir
Zemin Silme Eskişehir

Zemin Silme Eskişehir

Eskiyen ve bozulmuş zeminlerin eski görüntüsünü kazanması ve daha uzun ömürlü olması için yapılan işlemlere zemin silme denmektedir.

 

Endüstriyel zeminlerin yüzeyleri üzerinde bulunan boyalar, epoksi kaplama ve dolgu malzemelerini uygun ekipman ve malzemeler ile kazıma, eski görünüme kavuşturma işlemine Eskişehir zemin silme denmektedir. Eskimiş, zor şartlarda kullanılmış, hasar görmüş yapıları düzeltmek, epoksi zemin kaplamasına hazır hale getirmek ve düzgün bir zemin elde etmek için uygulanır. Beton zeminlerden tutkal ve artıkların temizlenmesine de yardımcı olur.

Pütürlü ve bozulmuş yüzeyler üzerine uygulama yapmak ve çalışmak için uygun değildir. Zemin silme Eskişehir işlemi ile bu sorun ortadan kaldırılır ve yüzeyler tekrar kullanıma hazır hale gelir. Üstelik düşük maliyetli ve kaliteli bir çözümdür. Bakımı kolay ve uygun maliyetli olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Zemin Silme İşlemi Nasıl Uygulanır?

Eskişehir Zemin silme bir kaplama yöntemi değildir, zeminin kendisinin iyileştirilmesi ve kullanıma hazır hale getirilmesidir. Hem uzun ömürlü kullanılabilir, hem de kaplamaya oranla daha ekonomik bir çözümdür. Özel elmas uçlu makinelerle yapılan mekanik bir silim işlemidir. Yüksek teknolojik ekipmanlar ile kademe kademe çizikleri yok etme işlemleri uygulanır. Zeminde bulunan tüm hasar ve çizikleri gözle görünmez hale getirene kadar temizler.

Zemin Silme Nerelerde Tercih Edilir?

Her türlü zemin silinebilir. Endüstriyel sektörde kullanılan zeminler dışında da hasar görmüş, çizikleri olan, boya dökülmüş bütün zeminlerde silme işlemi uygulanır.  Fabrikalar, otoparklar, alışveriş merkezleri ve yürüyüş yollarında aşınan zeminlerin ortaya çıkaracağı sorunlar zemin silme Eskişehir işlemi ile önlenmiş olur. Yüzeylerin eskimesi ve yıpranması sonucu dayanıklılığı azalır. İlk günkü görünümü kaybettikleri gibi üzerinde çatlaklar da insanlar için tehlike arz eder. Eskişehir Zemin silme işlemi ile beton yüzeylerin dayanıklılığı arttırılır ve hasarları onarılır.

Firmamız deneyim, tecrübe ve kaliteli ekipman gerektiren zemin silme Eskişehir uygulaması hizmeti vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek ve hızlı çözümler bulmak bizim en büyük hedefimizdir. Müşteri memnuniyeti odaklı şirketimiz zemin ve beton yapılarınızla ilgili tüm sorunlarınızda yanınızdadır. Hızlı ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız ile zemin silme işlemlerinizi en uygun fiyatlarla yapmaktayız.

 

Linkler